Satın Alma Yöntemleri

Homera barınak değil habitat; konut değil yerleşim bilincidir.

Bireysel satın alma
Seçtiğiniz Homera tipini ister mevcut arsanıza, isterse ARSAERA’dan edindiğiniz arsanıza yapabilir, seçtiğiniz Homera tipini, seçtiğiniz iç mimari paketine uygun olarak satın alabilirsiniz. Homera size uyar!

Ortaklaşmacı satın alma
Homera ev sahipleri konutunu gerçek değerinden satın alır. Yani arsa ve inşaat maliyeti dışında bir bedel ödemez. Birbirini tanıyan bir grup insan olarak bir araya gelir ve birden fazla Homera alabilirsiniz. Seçtiğiniz Homera tipinden satın alacağınız adet arttıkça da ev sahibi başına düşen fiyat azalır. Homera dostlukları ödüllendirir!

Koopera ile satın alma
7 ve daha fazla adette siparişleriniz için ise Koopera yöntemi ile satın almayı öneriyoruz. Çünkü Koopera ‘Türkiye’nin tek konut edinme mevzuatı olan kooperatifçilik mevzuatı’ alt yapısını kullanır. Böylece en güvenli ve en ekonomik şekilde konut sahibi olursunuz. Koopera modeli sayesinde piyasa koşullarına göre çok daha az öder, 1 yıl içinde 50 konutluk kendi mahallenizi bile kurabilirsiniz. Üstelik tüm finans sürecinde her zaman bankanın güvencesi altında olursunuz. Koopera ile birlikten güç ve verim doğar! Homera ortak aklı destekler!

Canlı Destek

_ +

Canlı Destek